Wycieczka do ZOO

26 czerwca  przedszkolaki z grup „Stokrotki” i „Promyki” pojechały na ostatnią wycieczkę do ZOO w Opolu. Ogród zoologiczny jest wspaniałym miejscem do spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu, a przy tym doskonałą okazją do uzupełnienia wiedzy przyrodniczej. Największy podziw wśród dzieci, spośród wszystkich zwierząt wzbudziły lwy i wilki. Z wielkim zachwytem obejrzały zwierzęta żyjące na sawannie. Podczas zwiedzania ZOO zrobiliśmy zdjęcia pamiątkowe, starając się uchwycić na nich wszystko to, co najciekawsze. W drodze powrotnej, pomimo zmęczenia, dzieciom dopisywały humory i z entuzjazmem dzieliły się wrażeniami z wycieczki. Z uśmiechem na twarzach, troszkę zmęczone, ale pełne wrażeń i przeżyć wróciły do przedszkola. Pobyt w Ogrodzie Zoologicznym dostarczył Dzieciom wielu nowych wrażeń i radości, był dla nich wspaniałą lekcją przyrody przeżytą w ciekawym i atrakcyjnym miejscu.