Cele konkursu:

 

  • rozwijanie wyobraźni oraz pobudzenie aktywności twórczej dzieci,
  • zachęcanie Rodziców do aktywnego spędzania czasu wolnego z dzieckiem,
  • zachęcanie dzieci do działań twórczych i samodzielności,
  • kształtowanie postawy twórczej wobec siebie i świata.

 

       Regulamin konkursu:

 

      1. Uczestnicy konkursu: dzieci w wieku 3 – 6 lat

      2. Każdy uczestnik może wykonać jedną indywidualną pracę.

      3. Zdjęcie wykonanej pracy proszę wysłać drogą elektroniczną na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Aby praca była brana pod uwagę obowiązkowo należy     przesłać  oświadczenie RODO

      4. Do pracy należy dopisać metryczkę zawierającą dane tj.: imię i nazwisko dziecka, wiek, nazwa i adres placówki, adres e-mail do korespondencji

      5. Pracę należy wysłać do dnia 4 listopada 2020 r. na podany wyżej e-mail, szczegóły na stronie ATMS KIDS.

      6. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 12 listopada 2020 r. Ocenę prac dokona niezależna komisja.

      7. Nagrody: Dla uczestników konkursu przewidziane są atrakcyjne dyplomy przesłane pocztą elektronicznie. Pierwsze trzy miejsca otrzymają nagrody rzeczowe.

     Do pracy należy dołączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych uczestnika konkursu (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29. 08. 1997 rok Dz. U. Nr 133 poz. 833 z póz.zm. ) podpisaną przez opiekunów (tekst oświadczenia w załączniku)

załącznik

 

 

Dnia 19 października 2020 r. w naszym Przedszkolu odbyło się Pasowanie na Przedszkolaka.

Ze względu na panującą sytuację Pani Dyrektor w każdej grupie osobno za pomocą „czarodziejskiego ołówka” dokonała uroczystego „Aktu pasowania”. Dla dzieci było to ogromne przeżycie, ale trzymały się bardzo dzielnie. Przedszkolaki z uśmiechami na twarzach recytowały wierszyki i śpiewały piosenki, nie zabrakło również drobnych upominków.

W galerii znajduje się kilka zdjęć z uroczystości, a po więcej odsyłamy do ustalonych w grupie komunikatorów.

W kręgu tematycznym „Jak dbamy o zdrowie” nasze 6-5 latki w piątek 16.10.20r. robiły szaszłyki witaminowe.

Zadaniem dzieci było przygotowanie kolorowego poczęstunku, aby składał się z czterech elementów i czterech różnych kolorów: jabłko, banan, arbuz, żurawina. Dzieci miały wiele pomysłów na ułożenie szaszłyka. Samo zdrowie pojawiło się na talerzykach, a jak smakowało... mniam! Bo witaminki dają tęgie minki.

W dniu 02.10.2020r.odbyła się druga wspaniała wycieczka w ramach realizacji projektu unijnego „GMINA KLUCZBORK PODNOSI JAKOŚĆ EDUKACJI” Tym razem nasze przedszkolaki wyruszyły do opolskiego Ogrodu Zoologicznego.

Dzieci z zachwytem podążały wyznaczonymi ścieżkami w ZOO i z zainteresowaniem obserwowały niespotykane na co dzień zwierzęta oraz ptaki. Dzieciom szczególnie przypadł do gustu sympatyczny duży goryl oraz wesołe małpki. Jedną z najnowszych atrakcji było spotkanie z pływającymi fokami w odnowionym „fokarium” oraz wyspa lemurów. Ucieszył ich także widok flamingów, prezentujących swoje skrzydła pelikanów, wylegującego się geparda, wilka, rodziny kangurów. Dzieci mogły również pokarmić pięknego pawia. Pomimo trudu całej wyprawy, wszystkim dopisywały dobre humory. Ogród zoologiczny okazał się wspaniałym miejscem, zielonym i tajemniczym. Wycieczka do ZOO należała do udanych.

Informacja!

Towarzystwo Ubezpieczeniowe informuje, że istotnym elementem polisy NNW dla Dzieci i Młodzieży, którą można kupić za pośrednictwem Supra Brokers S.A., jest to, iż zapewnia ona wsparcie finansowe w razie pobytu Ubezpieczonego w szpitalu z powodu COVID-19. Polisę ubezpieczeniową można zawrzeć tylko do 31 października 2020 r. W jej ramach Ubezpieczony jest objęty ochroną ubezpieczeniową od 1 września 2020 r. do 31 sierpnia 2021 r Co również ważne, polisę można zawrzeć w bardzo bezpieczny sposób, za pośrednictwem strony internetowej nnw24.pl, ograniczając w ten sposób osobisty kontakt. Więcej informacji w linku poniżej:

więcej informacji:

 Informacje zawarte w poprzednim poście są nieaktualne.

Strona 1 z 23