"Dzień Przedszkolaka"

20 września w naszym przedszkolu odbył się Dzień Przedszkolaka. Muzyka, gwar i śmiech rozbrzmiewały od samego rana. Po śniadaniu, w doskonałych humorach oraz po krótkim wprowadzeniu i wyjaśnieniu dzieciom celu spotkania „Misie” i „Motylki” przeszły do sali „Stokrotek”, a „Skrzaty”, „Promyki” i „Stokrotki” spotkały się w holu przedszkola. Było mnóstwo atrakcji, zabaw ruchowych, sprawnościowych, piosenek, zabaw z chustą animacyjną. Były też tańce przy znanych przebojach. Radość, śmiech i głośny doping uczestników świadczyły o wspaniałej zabawie. Nie zabrakło także życzeń, które wychowawczynie złożyły swoim wychowankom. Był to bardzo miły i słodki dzień, bowiem każda grupa otrzymała koszyk słodkich niespodzianek.

Z okazji Dnia Przedszkolaka, życzymy Wam drogie Dzieci, aby uśmiech zawsze gościł na waszych twarzach, każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń.

Niech Wasze marzenia się spełniają !!!