Pasowanie na przedszkolaka

28 października w naszym przedszkolu miało miejsce uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka. Była to pierwsza w tym roku szkolnym otwarta impreza, w której uczestniczyli członkowie Rady Rodziców. Pasowanie na Przedszkolaka to uroczystość, która na stałe zagościła w kalendarzu imprez przedszkolnych. To ważny dzień, zwłaszcza dla najmłodszych przedszkolaków. Przed pasowaniem - miła niespodzianka - występ aktorów teatru w spektaklu pt: "Kot w butach". Po krótkiej przerwie, uroczystość rozpoczęła się powitaniem wszystkich przybyłych gości. Następnie z wielkim zaangażowaniem dzieci przedstawiły program artystyczny, którym przekonały wszystkich zaproszonych gości, o tym, że zasługują na miano „Prawdziwego Przedszkolaka”.Po części artystycznej Pani dyrektor wielkim ołówkiem dokonała pasowania reprezentantów poszczególnych grup, gratulując i wręczając im pamiątkowe dyplomy. Pozostałe dzieci zostały "pasowane" w swoich salach przez wychowawczynie i również otrzymały dyplomy.