Wizyta "Stokrotek" w Urzędzie Miejskim

Realizując projekt edukacyjny "Kim zostanę, kiedy dorosnę", przedszkolaki z grupy "Stokrotki" chciały poznać pracę urzędnika państwowego. 9 grudnia dzieci odwiedziły pracowników Urzędu Miejskiego w Kluczborku. Po przyjściu zostali zaproszeni do Wydziału Gruntów, gdzie Pani Joanna Augustynek opowiedziała przedszkolakom o swojej pracy. Następnie zastępca burmistrza, Pan Roman Kamiński pokazał dzieciom Urząd i opowiedział o inwestycjach wykonanych w mieście. Zobaczyliśmy salę obrad, weszliśmy do biura Ochrony Środowiska , gdzie nasi wychowankowie dowiedzieli się o konieczności segregacji śmieci. Na koniec dzieciaki otrzymały prezenty-odblaski i breloczki. Nie zabrakło również słodyczy. Przedszkolakom bardzo podobała się praca urzędnika i wielu z nich planuje w przyszłości pracować w Urzędzie. Po złożeniu życzeń świątecznych wróciliśmy do przedszkola.