Zajęcia otwarte w grupie "Motylki"

17 grudnia w grupie „Motylki” odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców, które przygotowała Pani Kamila. Przedszkolaki z niecierpliwością oczekiwały wizyty rodziców, a podczas zajęć każdy starał się zaprezentować jak najlepiej. Mimo wielu obowiązków rodzice licznie przybyli do naszego przedszkola, by towarzyszyć swoim pociechom. Tematem przewodnim była „Zimą w koło jest wesoło”.

Dzieci miały do wykonania przeróżne zadania, poczynając od ćwiczącej spostrzegawczość zabawy „Taka sama śnieżynka”, kolejno, krótkiego Quizu o zimie- zabawy „Prawda, fałsz”. Nieodłączną częścią zajęć były również zabawy ruchowe. Rodzice mieli również okazję podziwiać swoje dzieci w trakcie krótkiego występu artystycznego. Przedszkolaki śpiewały, tańczyły a także powiedziały wiersz. Na koniec, w związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia dzieci wraz z rodzicami wykonały piękne świąteczne kartki.

W czasie tych zajęć rodzice mieli możliwość obserwowania swoich pociech podczas ich aktywności, a dzieci chętnie i aktywnie uczestniczyły w proponowanych formach działalności, dając wyraz swojemu zainteresowaniu i zaangażowaniu w działanie.

Po spotkaniu zostały już tylko miłe wspomnienia, a także piękne, wspólnie wykonane kartki wraz z życzeniami Wesołych Świąt.

Dziękujemy wszystkim rodzicom za przybycie na zajęcia.