Bal karnawałowy "Meksykańska fala"

31 stycznia odbyła się jedna z najbardziej lubianych imprez w naszym przedszkolu,a mianowicie długo wyczekiwany przez wszystkie dzieci, ale i również przez panie - Bal Karnawałowy. W tym roku tematem przewodnim był „Meksyk”. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane za bohaterów znanych bajek-wróżki, królewny, smoki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana. Były także postacie ze świata realnego – policjanci, żołnierze. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wystrój holu nawiązywał do meksykańskiej kultury, a latynoskie rytmy sprawiły, że wszystkich poniosła do zabawy meksykańska fala....Imprezę poprowadził i świetne zabawy z wieloma rekwizytami wymyślał znany dzieciom wodzirej- Pan Żaba. To była naprawdę wspaniała zabawa!!