"Motylki" - Dla Babci i Dziadka !!!

Okazuje się, że na świętowanie Dnia Babci i Dziadka nigdy nie jest za późno. Udowodniły to „Motylki”, zapraszając do przedszkola swoich najbliższych - 6 lutego.

Dzieci zaprezentowały program nawiązujący do aktualnej pory roku, więc w sali przez chwilę zrobiło się zimowo. Odwiedziła nas nawet sama Pani Zima, w osobie Marcelinki i Srogi Mróz, w którego wcielił się Bartek. Serca zebranych szybko rozgrzały wierszyki i piosenki dedykowane Babciom i Dziadkom, w których wnuki zapewniały Ich o swojej bezgranicznej miłości. Po występie, przedszkolaki wręczyły gościom wykonane własnoręcznie (no, może z małą pomocą pań) prezenty i zaprosiły babcie i dziadków na słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców. Uroczystość była także okazją do wspólnych zabaw przy muzyce.

To były naprawdę wyjątkowe chwile, pełne uśmiechu, radości i dumy, a także wzruszeń. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

Dziękujemy Rodzicom za przygotowanie kostiumów dla dzieci oraz poczęstunku.