DYŻUR WAKACYJNY

Ze względu na panującą sytuację epidemiczną w Polsce, a w związku ze zbliżającym się okresem wakacyjnym, chcąc dostosować pracę gminnych przedszkoli do potrzeb pracujących rodziców, prosimy zainteresowanych o imienne zgłaszanie dzieci na miesiąc lipiec 2020 roku do naszego przedszkola.

Zgłoszeń dokonujemy w nieprzekraczalnym terminie do 8 czerwca 2020r. do godz. 15.00:

- telefonicznie pod nr 77 418 22 12 (dodatkowo obowiązkowe zgłoszenie papierowe wraz z zaświadczeniami z zakładów pracy rodziców prosimy wrzucić do skrzynki kontaktowej w budynku przedszkola)

- mailowo na adres poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (zgłoszenie w wersji papierowej i zaświadczenia o zatrudnieniu rodziców również wrzucamy do skrzynki kontaktowej)

W przypadku potrzeby zapisania dziecka również na miesiąc sierpień 2020 roku zgłoszeń dokonujemy w dyżurującym przedszkolu tj. w PP Nr 5 lub w PP Nr 8,  o czym informujemy także nasze przedszkole.

Dyżur wakacyjny nie dotyczy dzieci zapisanych do grup wczesnoprzedszkolnych.

Dyrektor przedszkola