POŻEGNANIE STARSZAKÓW W GRUPIE "PROMYKI"

25 czerwca w grupie „Promyki” odbyło się pożegnanie 6 latków.

W związku z czasowym ograniczeniem funkcjonowania przedszkola z powodu COVIT19 uroczystość odbyła się w bardzo ograniczonym gronie. Na spotkanie przybyły dzieci z jednym Rodzicem. Miłych gości przywitała pani dyrektor Jadwiga. M. Podziękowała Rodzicom za współpracę , ciężką pracę dzieci i poprosiła by absolwenci pamiętali o przedszkolu i paniach, a wszystko to co było ich marzeniem spełniło się w całości. Podziękowała również za pracę nauczycielkom Annie S, Magdalenie S, pani katechetce Marii B. Życzyła również wszystkim spokojnych, słonecznych i bezpiecznych wakacji.

Nauczycielki grupy podziękowały dzieciom za wspaniałą pracę, a rodzicom za bardzo dobrą współpracę. Życzyły dzieciom samych szóstek w szkole, a nadchodzące wakacje aby były radosne, ciekawe, słoneczne, a przede wszystkim bezpieczne. By sprzyjały poznawaniu ciekawych miejsc i zawieraniu nowych przyjaźni, były czasem zasłużonego i efektywnego wypoczynku. Na pamiątkę lat spędzonych w przedszkolu dzieci otrzymały dyplomy i książki.

W związku z zaistniałą sytuacją, niestety nie odbyła się część artystyczna w wykonaniu dzieci. Jednak Rodzice zrobili p. dyrektor i nauczycielkom miłą niespodziankę . Milenka, Natalia i Maja podziękowały im recytując wiersz tak, że wszystkim zakręciła się łezka w oku. Mama Milenki w imieniu wszystkich Rodziców podziękowała paniom za pracę z dziećmi i współpracę z nimi.

Jeszcze raz życzymy naszym absolwentom .....by nauka szła jak z płatka,

żeby tyle było szóstek, ile pszczół na polnych kwiatkach.

Żeby pochwał było tyle, ile szyszek w gęstym borze. Żeby w szkole było milej niż nad rzeką lub nad morzem.