Wewnątrzprzedszkolny Konkurs Plastyczny: „Kapelusz Pani Jesieni”

Cele konkursu:

• rozwijanie wyobraźni oraz pobudzenie aktywności twórczej dzieci,
  • zachęcanie Rodziców do aktywnego spędzania czasu wolnego z dzieckiem,
  • zachęcanie dzieci do działań twórczych i samodzielności,
  • kształtowanie postawy twórczej wobec siebie i świata.

Regulamin konkursu:

1. Uczestnicy konkursu: dzieci w wieku 3 – 6 lat

2. Każdy uczestnik może wykonać jedną indywidualną pracę.

3. Zdjęcie wykonanej pracy proszę wysłać drogą elektroniczną na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Aby praca była brana pod uwagę obowiązkowo należy                  przesłać  oświadczenie RODO

4. Do pracy należy dopisać metryczkę zawierającą dane tj.: imię i nazwisko dziecka, wiek, nazwa i adres placówki, adres e-mail do korespondencji

5. Pracę należy wysłać do dnia 4 listopada 2020 r. na podany wyżej e-mail, szczegóły na stronie ATMS KIDS.

6. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 12 listopada 2020 r. Ocenę prac dokona niezależna komisja.

7. Nagrody: Dla uczestników konkursu przewidziane są atrakcyjne dyplomy przesłane pocztą elektronicznie. Pierwsze trzy miejsca otrzymają nagrody rzeczowe.

Do pracy należy dołączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych uczestnika konkursu (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29. 08. 1997 rok Dz. U. Nr 133 poz. 833 z póz.zm. ) podpisaną przez opiekunów (tekst oświadczenia w załączniku)

załącznik