Pożegnanie Pani Dyrektor odchodzącej na emeryturę

Z dniem 28.02.2024r., Pani Jadwiga Mączka wieloletnia nauczycielka i wychowawca przestała pełnić funkcję Dyrektora Publicznego Przedszkola nr 7 z Oddziałami Żłobkowymi w Kluczborku. Chcąc wyrazić wdzięczność za wspólnie spędzone lata dnia 26.02.2024r. cała społeczność przedszkola i żłobka, żegnała Panią Dyrektor na uroczystej akademii prezentując krótkie występy artystyczne.

Życzymy, aby na emeryturze nie opuszczał Pani dobry humor, dopisywało zdrowie, by otaczała Panią życzliwość ludzi i by nareszcie Pani znalazła czas dla siebie, na pielęgnowanie swoich pasji i zainteresowań. Życzymy realizacji swoich nowych pomysłów i marzeń. I żeby zaowocowały one w przyszłość, która przed Panią, bo przecież "ważne są dni, których jeszcze nie znamy". Nie mówimy do widzenia, ale do zobaczenia.

Jeszcze raz z całego serca dziękujemy! smile